Мій сайт
Головна | Реєстрація | Вхід
Вівторок, 30.04.2024, 17:27
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [10]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 10
Показано матеріалів: 1-10

Штекеры блоков питания для ноутбуков

Разъем блока питания ноутбука (он же штекер) – один из наиболее хрупких и уязвимых элементов. Он изнашивается быстрее остальных деталей, поскольку пользователи подключают блок питания ноутбука с использованием разъема как минимум 2-3 раза в течение дня. Многие пытаются самостоятельно укрепить или починить разъем питания, обматывая его скотчем или подпирая какими-либо предметами. Все это приводит к тому, что из-за нестабильного напряжения выгорают контакты, поэтому нужно быть очень осторожными в применении подобных профилактических действий. Есть несколько признаков, по которым можно судить о неисправности штекера блока питания вашего ноутбука:

  • Аккумулятор не заряжается или заряжается только при определенном положении штекера;
  • Ноутбук внезапно и самопроизвольно выключается.
  • Ноутбук не реагирует на команду включения.

Иногда очень сильно нагревается штекер питания блока питания для ноутбука. Это обусловлено плохим контактом самого разъема питания, который располагается на материнской плате ноутбука. В этом случае необходимо как можно быстрей обратиться в сервисный центр, поскольку имеется угроза короткого замыкания, что, в свою очередь, выведет из строя все управляющие микросхемы.

Мої статті | Переглядів: 860 | Додав: xotin | Дата: 26.03.2013

SSD 256 Гб - ємність флеш-вінчестерів 
наближається до аналогічної в HDDSSD (Solid-State Disk), або твердотільний диск - новий тип накопичувачів, начинка яких фізично не має нічого спільного з традиційними вінчестерами. Насправді - це масив флеш-пам'яті з вінчестерним інтерфейсом і способом доступу. Підключається до ПК SSD за традиційними інтерфейсам SATA або PATA і зовні відрізняється від HDD лише більш компактними габаритами. SSD властиві всі переваги та недоліки флеш-пам'яті.
Samsung MH80 - а на вигляд звичайний вінчестер

У найбільш популярних сьогодні лептопах використовуються вінчестери на 60-120 Гбайт, тоді як в настільні системи ставлять накопичувачі від 200 Гбайт. Причина в тому, що в тонкий корпус мобільного HDD не вдається встановити більш двох пластин, фізичний діаметр (форм-фактор) котрих, як правило, 2,5 дюйма. У вінчестерах для настільних систем використовуються більш інформаційно-місткі 3,5-дюймові пластини.

Енергоспоживання в мобільних моделей жорстких дисків 5 Вт і менше, тоді як настільні HDD споживають 10-15 Вт і більше. Проблема мінімізації енергоспоживання вирішується в основному за рахунок зниження частоти обертання дисків. Сьогодні фактичний стандарт для мобільних вінчестерів - частота 5400 об/хв, тоді як в ПК диски обертаються з частотою 7200 (іноді 10 000 об/хв).

Середній час доступу до зберігаємих даних, в значній мірі визначається швидкістю обертання пластин, в мобільному варіанті збільшується до 14-18 мс, тоді як в настільних системах він становить 8-15 мс.

Мої статті | Переглядів: 1022 | Додав: xotin | Дата: 02.03.2013

SSD (Solid-State Disk), або твердотільний диск - новий тип накопичувачів, начинка яких фізично не має нічого спільного з традиційними вінчестерами. Насправді - це масив флеш-пам'яті з вінчестерним інтерфейсом і способом доступу. Підключається до ПК SSD за традиційними інтерфейсам SATA або PATA і зовні відрізняється від HDD лише більш компактними габаритами. SSD властиві всі переваги та недоліки флеш-пам'яті.

У найбільш популярних сьогодні лептопах використовуються вінчестери на 60-120 Гбайт, тоді як в настільні системи ставлять накопичувачі від 200 Гбайт. Причина в тому, що в тонкий корпус мобільного HDD не вдається встановити більш двох пластин, фізичний діаметр (форм-фактор) котрих, як правило, 2,5 дюйма. У вінчестерах для настільних систем використовуються більш інформаційно-місткі 3,5-дюймові пластини.

Енергоспоживання в мобільних моделей жорстких дисків 5 Вт і менше, тоді як настільні HDD споживають 10-15 Вт і більше. Проблема мінімізації енергоспоживання вирішується в основному за рахунок зниження частоти обертання дисків. Сьогодні фактичний стандарт для мобільних вінчестерів - частота 5400 об/хв, тоді як в ПК диски обертаються з частотою 7200 (іноді 10 000 об/хв).

Середній час доступу до зберігаємих даних, в значній мірі визначається швидкістю обертання пластин, в мобільному варіанті збільшується до 14-18 мс, тоді як в настільних системах він становить 8-15 мс.

Мої статті | Переглядів: 1649 | Додав: xotin | Дата: 02.03.2013

В утиліті HDDlife є дуже зручна можливість - програма дозволяє дізнатись детальну інформацію про атрибути S.M.A.R.T. Завдяки цим даним ми можемо отримати доволі інформативне і точне уявлення про роботу жорсткого диску, його продуктивність та "здоров'я".

Технологія S.M.A.R.T., яка дозволяє дізнатись основні характеристики жорсткого диску, реалізована практично на всіх сучасних комп'ютерах. В термінології розробників параметри S.M.A.R.T., представлені у числовому вигляді, називаються атрибутами. Їх список визначається виробником, але найбільш загальні параметри, показання яких необхідно відстежувати, підтримуються усіма розробниками.

Мої статті | Переглядів: 530 | Додав: xotin | Дата: 02.03.2013

При кожному включенні комп'ютера автоматично запускається діагностична програма самотестування при ввімкнені живлення POST (Power-On-Self-Test), яка "записана" в ПЗУ BIOS.

POST виконує перевірку всіх найважливіших компонентів комп'ютера: контролює працездатність процесора, CMOS, підтримуючих чіпів материнської плати, а також проводить швидкий тест оперативної пам'яті. Інформація про те, як пройшла діагностика комп'ютера, видається на динамік комп'ютера у вигляді спеціального звукового сигналу.

Якщо комп'ютер працює нормально, тобто діагностична програма POST успішно завершилася, ви почуєте один короткий звуковий сигнал, після чого почнеться завантаження операційної системи комп'ютера.

При виявленні непрацездатного компонента комп'ютера діагностична програма POST видає спеціальний звуковий сигнал (послідовність коротких і довгих гудків), що характеризує виявлену помилку, а комп'ютер припиняє свою роботу.

Мої статті | Переглядів: 2213 | Додав: xotin | Дата: 02.03.2013

RAID (англ. redundant array of independent disks — избыточный массив независимых дисков) — массив из нескольких дисков (запоминающих устройств), управляемых контроллером, связанных между собой скоростными каналами передачи данных и воспринимаемых внешней системой как единое целое. В зависимости от типа используемого массива может обеспечивать различные степени отказоустойчивости и быстродействия. Служит для повышения надёжности хранения данных и/или для повышения скорости чтения/записи.

Аббревиатура «RAID» изначально расшифровывалась как «redundant array of inexpensive disks» («избыточный (резервный) массив недорогих дисков», так как они были гораздо дешевле RAM). Именно так был представлен RAID его создателями Петтерсоном (David A. Patterson), Гибсоном (Garth A. Gibson) и Катцом (Randy H. Katz) в 1987 году. Со временем «RAID» стали расшифровывать как «redundant array of independent disks» («избыточный (резервный) массив независимых дисков»), потому что для массивов приходилось использовать и дорогое оборудование (под недорогими дисками подразумевались диски для ПЭВМ).


Мої статті | Переглядів: 647 | Додав: xotin | Дата: 02.03.2013

На сьогодні більша частина комп'ютерних мереж використовує для з'єднання дроти, або кабелі. Вони виступають як середовище передачі сигналів між комп'ютерами. Існують різні типи кабелів, які забезпечують нормальну роботу всіляких мереж, від малих до великих.

У широкому асортименті кабелів неважко заплутатися. Тому, щоб полегшити завдання клієнтів, фірма Belden, провідний виробник кабелів, публікує каталог, де пропонує більше 2200 їх типів. Проте на практиці в більшості мереж застосовуються тільки три основні групи кабелів:

  • коаксіальний кабель (coaxial cable);
  • вита пара (twisted pair):
    • неекранована (unshielded);
    • екранована (shielded);
  • оптоволоконний кабель (fiber optic).

Далі наведено характеристики і структуру цих кабелів. З'ясувавши відмінності між ними, Ви зрозумієте, в яких випадках слід застосовувати той або інший тип кабелю.

Мої статті | Переглядів: 2244 | Додав: xotin | Дата: 11.02.2013

Epson з СНПЧ

Фактично, є два типи чорнила для принтерів: пігментні і водорозчинні. Кожен вид чорнила має свої переваги  і недоліки.

Пігментні чорнила. Вони містять пігмент - мілкодисперсну (розмір часток порядку 0,1 мкм) органічну речовину, коагулюючий компонент, ПАР-стабілізатор (антикоагулянт), розчинник (зазвичай вода в суміші з органічними розчинниками). Пігментні чорнила представляють собою сполуку де частинки пігменту, не розчинного у воді, рівномірно розподілені за об'ємом.

Водорозчинні чорнила - чорнила, вироблені на основі розчинних у воді барвників з добавками різних компонентів, коригуючих в'язкість, рівень Ph, щільність і інші характеристики.

Мої статті | Переглядів: 4268 | Додав: xotin | Дата: 08.02.2013

Мы часто задаём себе вопрос,  а почему у меня батарея не держит? Я же недавно заряжал, почему он разрядился?

icon_battery3

Всё дело в том что современные устройства (смартфоны, ноутбуки) как правило, используют  литий-ионные аккумуляторы. В результате люди путают их с никелевыми аккумуляторами, которые нужно было полностью разряжать и на 100 % заряжать, что бы батарея нормально держала.  Вот поэтому и существуют  разные мнения: устройство должно быть заряжено на  40 – 80 % и что устройство нужно полностью заряжать и разряжать.  И вот тут нужно знать  что  литий-ионные аккумуляторы имеют длительный срок службы (несколько лет), а что бы продлить срок жизни, нужно придерживаться нескольких советов.

Мої статті | Переглядів: 471 | Додав: xotin | Дата: 01.02.2013

Ця відеокарта хороша для майнинга, але коли виходить з ладу її рідний кулер то капец. Я скільки кулерів перепробував щоб її охолодити і всі мої спроби вийшли марними. Але після певного терміну і кучі спроб, найшов вихід як охолодити.
Мої статті | Переглядів: 429 | Додав: xotin | Дата: 13.08.2012 | Коментарі (0)

Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz